Jednoduchý návod na vytvorenie objednávky a základné informácie

 Vitajte na stránke objednávania porezov drevotriesky od firmy DAMONAX s.r.o.

Nábytkové dielce z laminovanej drevotrieskovej dosky narezané a ohranované ma mieru sa používajú v nábytkárskom priemysle ako nábytkové dielce na výrobu kuchynských liniek, vstavaných skríň a iného nábytku. Ak vyrábate nábytok svojpomocne v domácich podmienkach, sú dielce rezané na mieru ideálnym riešením a uľahčením Vašej práce.

Orientácia na stránke a postup vytvorenia objednávky

  • Pre lepšiu orientáciu a prehľadnosť sa prosím, zaregistrujte. Takto si budete môcť ukladať kalkulácie, či prezerať vytvorené objednávky.
  • V záložke Materiály/Dekory nájdete celú našu ponuku. Dekory sa Vám zobrazia usporiadané podľa abecedy, avšak pomocou  filtrov ich viete zoradiť aj podľa ceny či materiálu.
  • Po stlačení príkazu NOVÁ KALKULACIA môžete zadávať, čo potrebujete vyrobiť.

NÁZOV DIELCA: je vhodné napísať názov dielca pre lepšiu orientáciu, tento názov sa objaví aj na výrobnom štítku, ktorý bude na dielci nalepený.

DEKOR: kliknutím na šípku sa Vám zobrazí roletové menu s dekormi, označte prosím, požadovaný druh dekoru.

HRÚBKA MATERIÁLU: zvoľte prosím požadovanú hrúbku materiálu. Vždy platí:

DTD                 10mm, 16mm, 18mm Pri materiáloch označených príznakom VÝPREDAJ/DOPREDAJ sa vopred informujte na dostupné množstvo. Z výpredajových materiálov je možné zakúpiť len celú tabulu. Výpredajové materiály Vám narežeme a ohranujeme podľa potreby, požadovaný rozmer, prosím uveďte do poznámky k dielcu. Zvyšok nenarezanej tabule Vám bude odovzdaný. Ak si želáte plát s hrúbkou napríklad 36mm, zvoľte si dekor, rozmer, počet ks 2 a do poznámky k dielcu nám uveďte ZDVOJENY PLAT.

HDF sololit       3mm

PD dosky         38mm - je možné len zakúpenie celého kusu pracovnej dosky v rozmere 4100x600mm. Pracovnú dosku Vám narežeme a ohranujeme podľa     potreby, požadovaný rozmer, prosím, napíšte do poznámky k dielcu. Zvyšok nenarezanej pracovnej dosky Vám bude odovzdaný a môžete ho použiť na iné účely, napríklad police.

MDF dosky     majú uvedenú hrúbku v názve dekoru.

Dĺžka (A): zadávajte v milimetroch

Šírka (B):  zadávajte v milimetroch

Objednávka drevodekoru - prvý rozmer (dĺžka A) vždy uvádza smer vlákien

Množstvo:  tu treba vpísať počet dielcov s rovnakými rozmermi a dekorom.

Hranovanie: Jednoduchými príznakmi si určíte, z ktorej strany bude ABS páska a taktiež jej hrúbku.

  • Takýmto spôsobom pokračujete, kým nebudete mať v kalkulácii všetky požadované dielce.
  • Následne si môžete kalkuláciu uložiť alebo rovno vytvoriť objednávku.

Pri materiáloch označených príznakom VÝPREDAJ/DOPREDAJ sa vopred informujte na dostupné množstvo.

Napíšte si svoj názov kalkulácie a do poznámky nám napíšte, čo by sme o Vašej objednávke mali vedieť.  POZOR - ak kalkuláciu len uložíte, správca o nej nevie, vidíte ju len Vy v záložke ,,Uložené kalkulácie“ vo svojom profile.

  • Po vytvorení objednávky Vám príde automatický e-mail o jej zaregistrovaní. Nasledujúci pracovný deň budete kontaktovaný pre dohodnutie zálohovej platby a ďalších detailov.
  • V prípade akýchkoľvek nejasností či otázok ohľadom objednávok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Kontaktné údaje nájdete v záložke KONTAKTY.
  • Doprava nie je v cene objednávky a rieši sa individuálne mimo cenovej ponuky. Neposkytujeme službu dovoz tovaru, avšak dopravu vieme sprostredkovať.

Želáme Vám príjemný nákup.

ver.: 2021-02-10